Hakkımızda

2020 yılında bir arkadaş topluluğu olarak “internet kullanıcılarına en doğru bilgileri, adeta filtreleyerek sunmak.” ilkesi ve büyük bir heyecan ile sizler için yola çıktık. En büyük hedefimiz; sürekli gelişen teknolojinin hızına ayak uydurarak, sürekli gündemi takip ederek sizler için çok daha iyi bir platform inşa etmektir.

Alanında tecrübeli editörlerimiz; onedio, webtekno ve donanım haber gibi birçok teknoloji platformlarında geçmişte kariyerini sağlamıştır. Projenin yöneticisi olan Berk Soyer, 2011 yılından beri birçok yazılım alanında çalışmış ve sayısız blog sitelerinde de yöneticilik yapmıştır. 2020 yılına gelinildiğinde ise, Beyazvebeyaz.com projesini başlatmak için yakın çevresindeki birçok deneyimli kişi ile çalışmalara başlamıştır.

5 kişilik yazar kadromuz ile 2023 yılının ilk çeyreğine kadar Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olma yolundaki Beyazvebeyaz.com, bu hedefin sonunda yazar kadrosunu ortalama 10 kişiye çıkarmayı planlamaktadır. Gizlilik politikamıza, buradan ulaşabilirsiniz.